Футбол. ЛЧ-2016/17. ЦСКА – “Монако”. Як зіграли, де дивитися огляд?

Футбол. ЛЧ-2016/17. ЦСКА – “Монако”. Як зіграли, де дивитися огляд ?

Відповідей: 5
  1. kpoka :

Як люблять казати коментатори “не щастить” російським футбольним клубам на міжнародній арені. Ось і в черговому матчі Ліги чемпіонів російський “ЦСКА” упустив перемогу за три хвилини до кінця матчу. “Армійці” відкрили рахунок на 34 хвилині (Траоре), але Бернарду Сілва зробив його нічийним. Але нічого не ясно в групі Е і ситуація може кардинально змінитися вже в наступному розіграші.

Можливо, “дорослим армійцям” треба вчитися у своїх “молодших” одноклубників. У юнацької Ліги УЄФА “ЦСКА” впевнено переграли той же “Монако” 4-1.

2. Oleg74 :

Не зміг московський клуб ЦСКА на своєму домашньому стадіоні в Москві втримати перемогу у матчі з “Монако” після голу у першому таймі від нападника армійців Ласины Траоре на 34-ій хвилині матчу, після якого ЦСКА ще довго утримував мінімальний рахунок на свою користь, але футболісти “Монако” не здавалися і зуміли за 3 хвилини до кінця основного часу піти від поразки, коли Бернарду Сілва врятував свою команду від поразки .

У підсумку, нічия – 1:1.

Московський ЦСКА замикає турнірну таблицю групи Е з двома очками, але від першій сходинці у групі його відокремлює всього 3 очки і в наступному ж матчі ці 3 очки можна буде компенсувати все з тим же “Монако”.

3. Просто Хома :

У мене таке відчуття, що Ігоря Акінфєєва хтось наврочив або навів порчу. Начебто вже все йшло до того, що він нарешті перерве свою сумну антирекордну серію, в якій він вже більше 40 матчів у Лізі чемпіонів пропускає м’ячі.

на Жаль, у самому кінці матчу його ворота розмочили французи. Адже добре игралд в цьому матчі, три рази врятував свою команду.

Хоча чому на жаль? Ще подумають, що я за ЦСКА хворів. Ні, звичайно ж. Ніколи не хворів і не хворію за цей ФК.

Все нормально, гол був забитий у справі. ЦСКА не був сильніше Монако. Підсумок цілком закономірний.

У першому таймі на добиванні відзначився Ласін Траоре. За пару хвилин до фінального свистка Бернарду Сілва зробив результат нічийним.

ЦСКА – Монако – 1:1.

4. Савояр :

Якщо коханий армійцями рахунок 1:0 частенько проходить в першості Росії, то на міжнародній арені цей номер не проходить. У третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА на своєму стадіоні “Арена ЦСКА” підопічні Леоніда Слуцького приймали футболістів з князівства Монако. На 34 хвилині гри Ласін Траоре забив таки гол, але “монегаски” зуміли відігратися під завісу зустрічі(Слва Бернанду, 87 хв). “Червоно – сині” поки в своїй групі йдуть на останньому, четвертому місці з двома очками, але для них ще нічого не втрачено: попереду ще цілих три турв, в якому вони можуть кардинально змінити картину в турнірній таблиці. Антирекорд Ігоря Акінфєєва все росте і росте з кожною зустріччю.

ЦСКА(Москва, Росія) – “Монако” (Франція) 1:1.

5. grochi2015 :

Куди подітися, як людям в очі дивитися але і результативна нічия це не кінець турніру, у Франції треба перемагати і все вийде. Ну а якщо про гру то ЦСКА особливо в першому таймі грав дуже добре і заслужено переміг 1:0. Підсумок всієї гри ЦСКА-Монако 1:1!