Футбол ЛЧ УЄФА 2016/17 2 тур Боруссія Д – Реал Як зіграли? Який рахунок?

Відповідей: 2
  1. Владимир09854 :

Це був шикарний матч. І мій прогноз збувся, і ставочка зіграла.

Вже на 17-ій хвилині матчу зіграла зоряна зв’язка. Кріштіану Роналду сабіл з подачі Гарета Бейла. 1:0 Реал повів.

Під кінець першого тайму Боруссія змогла вирівняти рахунок, пішовши на перерву непереможеною. На 43-ій хвилині гол забив Обамеянг.

Другий тайм був бурхливим, порівняно з першим. Купа жовтих карток, купа штрафних, купа небезпечних моментів. Приємно дивитися такий бойовий футбол. Це була просто битва титанів.

Реал знову повів у рахунку на 68-ій хвилині матчу. Гол забив Варан з подачі Бензема.

Але Боруссія знову відіграє м’яч. На 87-ій хвилині Шюррле з подачі Пулишича забиває у ворота Реала.

загалом матч можна описати так. Боруссія впевнено володіли м’ячем. Реал ж більше контратакував. Але перемогу так і не вирвав.

Ліга Чемпіонів, груповий турнір, 27.09.2016 Боруссія Д – Реал М 2:2

2. kpoka :

Судячи по статусу і останнім досягненням суперників, цей матч вважався одним з центральних другого туру. Незважаючи на розбіжності з тренером, головна зірка “Реала” Кріштіану Роналдо вийшов на поле з перших хвилин і виправдав себе. Він відкрив рахунок на 17-й хвилині. До честі “німців”, вони відігралися вже на 43-й хвилині автором голу став П’єр-Емерік Обамеянг. У другому таймі “вершкові” знову вийшли вперед завдяки голу Рафаеля Варана. Але тут “зіграла” заміна “дортмундців”-рахунок зрівняв Андре Шюррле на 87-й хвилині.

Таким чином Боруссія-Реал 2-2 і боротьба в групі тільки починається.