Футбол ЛЧ УЄФА 14. 09. 16 Реал – Спортинг Як зіграли? Де дивитися огляд?

Відповідей: 2
  1. SkyNick :

Перший тайм матчу “Реал” – “Спортінг” в групі F в рамках 1 туру треба показувати дітям перед сном. Нудно, мляво, обидві команди просто нічого не хотіли.

Але на початку другого “Спортінг” відкрив рахунок і побіг активно атакувати ще і ще. Господарі, трохи сторопівши від такого нахабства, зібралися і почали тиснути у відповідь, потихеньку підтискаючи гостей все ближче до воріт. Тиснули довго, у бій кинули все запасні атакуючі сили (вихід Морати і Родрігеса). І на 89 хвилині дотиснули. Свіжоспечений Чемпіон Європи, чудова сімка “Реала” або просто К. Роналду зі штрафного поклав не просто цукерочку, а цілу коробку цукерок! В дев’яточку, від штанги – як по підручнику!

Поки говорити рано, звичайно, але цей гол Роналду буде боротися за звання найкрасивішого поточного розіграшу Ліги Чемпіонів.

А на 94 хвилині А. Мората з подачі Х. Родрігеса головою забиває другий м’яч в сітку португальців!

2-1, дуже непроста перемога Марида.

Відео огляд “Реал” – “Спортінг” дивитися можна => за цим посиланням.

2. grochi2015 :

Спортинг грав красиво, динамічно і до 89 хвилини заслужено перемагав, але на жаль пропустив 2 голи і програв. У підсумку поразка з рахунком: Реал М-Спортинг 2:1! Прикро…