Футбол ЛЧ УЄФА 1/4 фіналу 12. 04. 16 Реал – Вольфсбург Як зіграли?

Відповідей: 2
  1. MAGIC :

Не сталося диво в цій парі, хоча після першого поєдинку команд витала в повітрі надія на сенсацію, але Кріштіану Роналду своїм хет-триком у матчі-відповіді чвертьфіналу ліги чемпіонів все поставив на свої місця. Вже на 16-й хвилині першого тайму португалець після прострілу з флангу закотив м’яч у порожні ворота, а вже через хвилину снаряд вдруге опинився у воротах “волков”, КриРо оформив дубль після навісу з кутового. В третій раз форвард вершкових відзначився у другому таймі, його удар зі штрафного пробив стінку наскрізь і запалив на табло 3:0 (2:0), чого цілком вистачило іспанцям на прохід у півфінал. Свого суперника “Реал” дізнається після жеребкування, яке пройде в найближчу п’ятницю. Огляд матчу доступний нижче.

2. Беляковіч Максим Сергійович :

Не дивлячись на поразку 2 – 0 в Німеччині, поставив дві ставки на Реал ( перемога і прохід у півфінал). Не знаю, що може Реалу пройти далі. Думаю Вольфсбург вище голови не стрибне. Із задоволенням подивлюся цей матч, гадаю, буде багато небезпечних моментів і забитих м’ячів.