Футбол ЛЕ УЄФА 2016/17 Маккабі ” – ” Зеніт Як зіграли? Хто забивав голи?

Відповідей: 7
  1. Oleg74 :

Ми всі давно звикли до малорезультативним матчів у єврокубках за участю російських клубів, але “Зеніт” цього разу перевершив сам себе у матчі з ізраїльським “Реала”.

Що цікаво, “Зеніт” в матчі з “Реала” програвав до 70 хвилині вже з рахунком 0:3 і здавалося, що матч програно начисто, але тільки після 3-го гола пітерський клуб почав прокидатися і починаючи з 76-ї хвилини він почав забивати ізраїльському клубу, та так захопився, що спочатку зрівняв рахунок протягом 10 хвилин, а через хвилину після доданого часу суддею до основного часу “Зеніт” вириває дуже потрібну перемогу для себе.

Ліга Європи. Група D. «Маккабі» – «Зеніт»- 3:4

2. Владимир09854 :

Вчора мене пів дня колега умовляв поставити на Зеніт проти Маккабі. Казав, хто такі Маккабі і до рівня Зеніту їм далеко. Але я дивлюся, що Маккабі щорічно виступає в єврокубках і грає цілком гідно. Ось і стреманулся ставити на Зеніт.

Дивився на сайті онлайн результат першого тайму і думав: слава Богу, що я не поставив. Кінцевий результат матчу побачив вже сьогодні вранці. Я був вражений.

15.09.2016 Ліга Чемпіонів: “Маккабі” – “Зеніт” 3:4

Зеніт просто зубами вирвав перемогу у Маккабі. За 10 хвилин забити 3 голи – це ще треба вміти. Молодці! Я радий за команду Мірча Луческу, хоч і сумнівався, що вони виграють.

У першому таймі рахунок був 1:0 на користь Маккабі. Гол забив Медуньянин на 26 хвилині.

Другий тайм почався з другого гола Маккабі на 49 хвилині. Забив Кьяртанссон.

На 70-ій хвилині Маккабі закотив ще один гол у ворота Зента. Все той же Медуньянин оформив дубль.

Здавалося б, ось вона перемога. Маккабі розслабилися. Але не тут то було. Зеніт зміг взяти себе в руки і швидко реабілітувався, скориставшись розслабленням Маккабі. Вже на 77-ій хвилині гол забив скандально відомий Кокорін. Потім протягом двох хвилин ще два голи було у ворота Маккабі. На 84-ій хвилині забив Маурісіо, а на 86-ій забив Жуліано, зрівнявши рахунок. І вже в доданий час Зеніт зміг забити переможний рік. На 92-ій хвилині переможний гол забив Джорджевич.

3. Дублон :

Цікавий матч вийшов в Тель-Авіві, Зеніт здобув вольову перемогу.

До 75-ої хвилини зенітівці були самі на себе не схожі, грали в якийсь заколисуючий нудний футбол і як у результаті, на 70-й хвилині рахунок був – 0:3 не на нашу користь, а от коли на 76-й хвилині Кокорін один м’яч відквитав, пітерці немов прокинулися і понеслося, поїхало, полетіли м’ячі у ворота Маккабі на будь-який смак, особливо був кумедний гол з вільного удару у штрафному ізраїльтян.

Але, все добре, що добре кінчається, найголовніше є перемога, удача виявилася на нашому боці, та й суддя був нас прихильний.

Маккабі – Зеніт – 3:4 (1:0)

голи забили:

4. Микита Вікторович :

Ця перемога, яку вже ніхто й не чекав так як до 76 хвилині матчу рахунок був 3:0 і тренери Маккабі вже всі обіймалися і тисли руки один одному за добре виконану роботу, але вже на 77 Зеніт забиває гол Кокорін, потім з цікавого стандарту забиває Маурісіо, далі у порожні ворота забив Жуліано і вже здавалося б, усі задоволені нічиєю, але Жуліано навішує в штрафну і красивий гол головою у стрибку забиває молодий гравець Зеніту – Джоджевич, підсумковий рахунок 3:4, Зеніт Чемпіон!

5. yuliyakotya :

Зіграли круто!

Перший тайм футболісти вели Тель-Авіва,на кінець першої 45-хвилинки рахунок 2:0.

На 71 хвилині третій гол був забитий у ворота Пітерського Зеніту.Здавалося б -все втрачено, але в хлопцях відкрилося друге дихання .Починаючи з 76 хвилини і до кінця матчу зенітівці забили 4 м’ячі у ворота Маккабі, просто розгромивши їх!

Забивали Кокорін(76′), Маурісіо(84′), Жуліано(86′)і Джоржевич(91′).

Підсумковий рахунок матчу Зеніт-Маккабі – 4:3.

6. kpoka :

Такий футбол нам потрібен! “Зеніт” проявив дивовижну волю до перемоги і в гостях у ізраїльського “Реала” зміг за 15 хвилин кардинально змінити хід зустрічі. Програючи 0-3, він переміг з рахунком 4-3. Звичайно, ізраїльтяни догравали вдесятьох, але це не применшує достоїнств нашого клубу. І хоч поваги заслуговує вся команда, ось ці люди відзначилися трохи більше: Кокорін, Маурісіо, Джуліано де Пауло і Лука Джорджевіч.

7. Сэльют сэтонкомуа :

Це був не матч, це була феєрія якась, причому з детективним сюжетом. Загалом описувати це можна нескінченно, але атмосфери все одно не передати.

Коротше на 71-й хвилині “Реала ” вео 3-0. А потім “Зеніт” зумів відігратися і виграти, забивши чотири м’ячі.

Голи забивали у ізраїльтян Медуньянин двічі і Кьяртанссон.У “Зеніту”Кокорін, Маурісіо, Жуліано, Джоржевич.