1. Владимир09854 :

Зеніт на домашній арені обіграв голландського АЗ Алкмар з великим рахунком 5:0.

Мірча Луческу зробив свою справу на відмінно.

Що примітно, що скандально відомий Кокорін оформив дубль.

Зеніт вже в першому матчі доклав зусиль для перемоги, забивши один гол на 26-ій хвилині. Відзначився любитель елітного шампанського – Кокорін.

А ось другий тайм був багатий на голи. На 48-ій хвилині забив Жуліано, на 59-ій – любитель елітного шампанського, на 66-ій – Крішіто, і на 81-ій хвилині поставив крапку в цьому матчі Шатов.

За підсумками двох матчів, Зеніт залишається одноосібним лідером таблиці групи D, набравши 6 очок. Алкмар займає третю сходинку.

2. kikimora :

щось розійшовся нині Зеніт не по-дитячому. Громить практично всіх своїх суперників, як в РПЛ, так і в Лізі Європи.

Навіть не відразу скажеш у чому причина такого перетворення. То в новому румунською тренера, то в догляді Халка, який постійно тягнув ковдру на себе.

Швидше за все все в комплексі.

Черговий суперник пітерського клубу Аз Алкмар з Голландії був розгромлений на стадіоні “Петровський” з рахунком 5:0.

Двічі відзначився Олександр Кокорін. По одному м’ячу забили Крішіто, Шатов і Жуліано.

З такими результатами Зеніт стає одним з головних фаворитів турніру. Хоча, не будемо забігати вперед, ще не відомо, що буде після зимової паузи.

3. Oleg74 :

Ліга Європи-2016/2017. Груповий етап. Група D.

Пітерський “Зеніт” у другому турі групової стадії Ліги Європи сезону 2016 – 2017 приймав на своєму рідному стадіоні “Петровський” голландський ФК АЗ з міста Алкмаар і, на радість всім своїм пітерським уболівальникам “Зеніт” буквально розірвав гостей з Нідерландів, відправивши у ворота аж 5 м’ячів, причому свої ворота залишилися недоторканими. Дублем у матчі з АЗ відзначився відомий вже всім Олександр Кокорін, а ще 3 м’ячі голландській команді забивали Віктор Жуліано, Доменіко Крішіто і Олег Шатов.

Після двох турів у групі D – “Зеніт” в лідерах з максимальним набором очок.

4. Дублон :

Пітерський “Зеніт” у другому турі Ліги Європи зустрічався з голландським “Алкмаром” і просто каменя на камені не залишив від цього гостя, у першому таймі на 26-ій рахунок відкрив Олександр Кокорін, а от в другому таймі голи посипалися один за іншим і навіть, коли десь на 70-й хвилині Лука Джорджевіч отримав травму і пітерці залишилися грати вдесятьох – на 80-й хвилині Олег Шатов оформив останню крапку, забивши п’ятий м’яч у ворота голландців.

Отже, “Зеніт” набирає 6 очок і розташовується на першому місці в своє групі, наступний матч буде в Ираландии з місцевим “Дандолком”.

Зеніт – Алкмар – 5:0 (1:0)

голи забивали:

5. Микита Вікторович :

У Зеніту зараз дивна гра, то команда громить відразу, то взагалі може злити гру за настроєм. Наприклад АЗ Зеніт виграв з рахунком 5:0, дуже важливо що пітерці не пропустили у свої ворота. Так само радує що Кокорін оформив дубль, а то про нього всі стали забувати і збірної його викинули за слабку результативність. Так само голами відзначилися Жуліано і Шатов+пенальті виконав Крішіто

6. kpoka :

На “Петровському” нічого не віщувало біди для голландського “Аз Алкмар”, адже ця команда не програвала вже 9 матчів, але у “Зеніту” то на той момент була безпрограшна серія в 17 матчів. Начебто 0-1 в першому таймі на виїзді не погано. Але у другому для голландців почався кошмар коли за 18 хвилин вони пропустили три м’ячі і ще один через 15 хвилин навздогін. Таким чином, дуже радує око рахунок на табло %-).

“пітерців” голи забили Олександр Кокорін (двічі), Джуліано де Паула, Доменіко Крішіто і Олег Шатов.